Ak Parti STK’lar İle Buluştu

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde AK Parti, Nevşehir’deki Sivil Toplum Kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile buluştu. Toplantıda, STK temsilcilerinin görüş ve önerilerini dinleyen AK Parti Belediye Başkan Adayı Savran, projelerini anlattı.

AK Parti Nevşehir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen program Topuzluhan Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Programa, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Süleyman Özgün ve Emre Çalışkan, AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran, Nevşehir Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Özkaya, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Elife Çelebi, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Necati Yurtbilir ve STK temsilcileri katıldı.

‘STK’lar En Önemli Yol Arkadaşlarımız Olacak’

Burada konuşan AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Savran, STK’ların her zaman kent yönetimine önemli katkılar sağladıklarını belirterek, “Hep birlikte şehrimize nasıl daha iyi hizmet ederiz onun çalışmalarını yapıyoruz. Bu noktada meslek grupları, derneklerimiz bizim her zaman en önemli yol arkadaşlarımız olacak. Şehrimizin geleceğine hep birlikte yön vereceğiz.” dedi.

Toplantıda yeni dönemde hayata geçirmeyi planladığı projelerini STK temsilcileri ile paylaşan ve onların görüş ve önerilerini dinleyen Savran, “Yıllardır hep birlikte çalışıyoruz. Şehrin yönetimine katkı sağlayan, düşüncelerini ortaya koyan sivil toplum kuruluşlarımızın düşünceleri bizler için çok önemli. Ortak bir akılla, şehrimiz için önemli çalışmalar yapacağımıza inanıyorum. Emeklerine, gayretlerine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x